Kavinn Butik Otel
Antakya' nın tarihi dokusunu hissedebileceğiniz ve eskiye olan özlemi giderebileceğiniz, konforlu ve şık bir konaklama mekanı.

Kavinn Butik Otel , Antakya’nın tarihi kent merkezi içerisinde Asi Nehri, Kurtuluş Caddesi ve Saray Caddesi arasındaki dar sokakların olduğu yerde konumlanmış bir yapı. Antakya' nın en eski hamamı Cindi Hamamı ve Antakya' nın ilk işhanının ( Gazipaşa ) arkasına denk gelir. Antakya’da bulunan eski evlerin çoğu 18. ve 19. yy’a ait olup sahip olduğu mimarisi ve nitelikleriyle ayrı bir öneme sahip.

Otel dışarıdan bakıldığı zaman klasik bir antakya Evi görüntüsünde ancak içeriye girildiğinde bir avlu etrafına konumlanmış 10 oda , 1 mutfak, 1 açık ve 1 kapalı salondan oluşmaktadır.

Kavinn Butik Otel' in yakın çevresinde Antakya Ortodoks Kilisesi, Ulu Cami, Antakya Katolik Kilisesi ve Sarımiye Camisi yer alıyor. Bu tarihi mekanları gezeceklerin yolu bir şekilde Kavinn Butik Otel’in olduğu sokakta kesişiyor.

Kavinn Butik Otel, mekanın kurgusu bozulmadan mevcut on odaya ıslak zemin eklenerek otel haline getirildi. Yapılan restorasyonda eski Antakya Evi olma özelliğini %100 koruma düşüncesini gerçekleştirmek, siz değerli misafirlerimize Antakya' nın tarihi dokusunu hissetmeniz adına ve konforunuz için gerekli tüm detayları gerçekleştirdik.

Geçmişin nefesini hissedebileceğiniz, aynı zamanda keyifli saatler geçirebileceğiniz rahat, şık bir mekan, Kavinn Butik Otel...

Yöresel sabah kahvaltısı

Saat 5 çayı (Rezervasyonla)

İstenildiği takdirde rehberlik hizmeti

Havaalanı transfer

Gruplara yemek

Antakya'nın merkezinde

Rahat ve konforlu

Konsept tarzıyla

Günübirlik Turlar

Araç Kiralama

Rehberlik

Kavinn Butik Otel
Kavinn Butik Otel
Geçmiş'ten Bugün'e
Kavinn Butik Otel'in Tarihsel Süreci
2017
Web Sitemiz Yayına Girdi
Artık internet üzerinden bizimle irtibata geçebilir, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. "Antakya' nın tarihi dokusunu hissedebileceğiniz, konforu ve şıklığıyla sizlere yakışacak bir konaklama mekanı."
2016
Kavinn Butik Otel Açılış
Kavinn Butik Otel başarılı çalışmalar ve güzel desteğiniz sonucunda büyük bir açılışla misafirlerini ağırlamaya başladı.
2015
Kavinn Butik Otel Restorasyon Çalışmaları
Kavinn Butik Otelin oluşum sürecinin ilk temelleri atıldı. Restorasyon çalışmaları planlı, programlı halde ilerlemeye devam etti.